16 marca 2010

Zaproszenie na spotkania z Przemysławem Smyczkiem

Raciborskie Stowarzyszenie Kulturalne ASK wraz z Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego zaprasza przedstawicieli organizacji kulturalnych z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego na otwarte spotkanie z Panem Przemysławem Smyczkiem, Dyrektorem Wydziału Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Image and video hosting by TinyPic


Spotkanie będzie dotyczyło polityki kulturalnej województwa śląskiego oraz dostępności funduszy na działania kulturalne prowadzone przez organizacje pozarządowe.

Image and video hosting by TinyPic


Spotkanie odbędzie się w Hotelu Polonia w Raciborzu (naprzeciwko dworca PKP), 19 marca 2010 r. w godz. od 16.00 do 17.30 w sali konferencyjnej (ostatnie piętro hotelu). Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich organizacji kulturalnych. Chęć uczestnictwa w spotkaniu proszę potwierdzić mailowo na adres ngo.ask@gmail.com lub telefonicznie pod nr 507 371 947 (Piotr Dominiak), do dnia 18 marca 2010 r.

Image and video hosting by TinyPic


Spotkanie jest organizowane w ramach projektu Stowarzyszenia ASK "Szkoła Menadżerów Kultury". Projekt jest finansowany z dotacji Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Partnerem projektu jest Hotel Polonia w Raciborzu.

W imieniu Zarządu FOPSZ oraz Stowarzyszenia ASK
Piotr Dominiak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz