czwartek, 27 grudnia 2018

Duszpasterskie odwiedziny kolędowe 2018 / 2019

W czwartek, 27 grudnia w kuźniańskiej parafii rozpoczęły się doroczne odwiedziny kolędowe. Odwiedziny duszpasterskie tym razem zapoczątkowane zostały na Osiedlu (ul. R. Lewandowskiego), a zakończą się na Starej Kuźni (ul. Czarneckiego, Matejki, Sienkiewicza i Reja). Szczegółowy plan kolędy poniżej.



27.12. (czwartek) od godz. 10:00 (przerwa 13:00-14:00)

1. ksiądz: Lewandowskiego 4, 6.
2. ksiądz: Lewandowskiego 14, 8, 10.
3. ksiądz: Lewandowskiego 3, 1a, b, c, 5, 7, 9, 11.

28.12. (piątek) od godz. 10:00 (przerwa 13:00-14:00)

1. ksiądz: Lewandowskiego 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
2. ksiądz: Krasickiego 1, 3.
3. ksiądz: Krasickiego 2, 7, 9, 11, 8, 10, 12, 14.

29.12. (sobota) od godz. 10:00 (przerwa 13:00-14:00)

1. ksiądz: Kościuszki 1, 3, 5, 6, 9, 11.
2. ksiądz: Kościuszki 2, 7, 13.

30.12. (niedziela) od godz. 13:00

1. ksiądz: Bema 1, 2, 3, 12, 5 a, b, c, d.
2. ksiądz: Bema 7 a, b, c.
3. ksiądz: 7 e, d.

2.01. (środa) od godz. 15:00

1. ksiądz: Rudzka 17, 21, 23, 25, 27, 46.
2. ksiądz: Rudzka 36, 42, 44.
3. ksiądz: Kasztanowa.

3.01. (czwartek) od godz. 15:00

1. ksiądz: Moniuszki 9, 6.
2. ksiądz: Moniuszki 5, 7, 8.
3. ksiądz: Arki Bożka.

4.01. (piątek) od godz. 15:00

1. ksiądz: Spokojna, Wesoła, Spacerowa, Leśna.
2. ksiądz: Kocura.
3. ksiądz: Klasztorna.

5.01. (sobota) od godz. 10:00 (przerwa 13:00-14:00)
1. ksiądz: Topolowa (od końcowych numerów), Jagodowa, Lipowa, Dębowa, Wierzbowa.
2. ksiądz: Raciborska, Klonowa, Brzozowa, Sosnowa, Świerkowa.

6.01. (niedziela) od godz. 13:00

1. ksiądz: Plac Mickiewicza, Słowackiego.
2. ksiądz: Powstańców, Słowackiego.

7.01. (poniedziałek) od godz. 15:00

1. ksiądz: Morcinka, Kozielska (od końcowych numerów).
2. ksiądz: Parkowa, Kozielska (od końcowych numerów).

8.01. (wtorek) od godz. 15:00

1. ksiądz: Browarna, Staszica, Nowy Świat, Myśliwska.
2. ksiądz: Ogrodowa, Górnicza.

9.01. (środa) od godz. 15:00

1. ksiądz: Tartaczna, Kolejowa, Żwirowa, Krzyżowa, Łączna.
2. ksiądz: Drzymały, Kwiatowa.

10.01. (czwartek) od godz. 15:00

1. ksiądz: Garbarska, Strażacka, Piaskowa.
2. ksiądz: Kościelna, Krótka, Kręta, Willowa, Słoneczna.

11.01. (piątek) od godz. 15:00

1. ksiądz: Siedliska i kolęda dodatkowa.
2. ksiądz: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy i Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza.

12.01. (sobota) od godz. 10:00 (przerwa 12:00-13:30)

1. ksiądz: Czarneckiego, Matejki.
2. ksiądz: Sienkiewicza, Reja.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz