02 kwietnia 2017

Pewna wygrana piłkarzy KS "Stal" na stadionie w Kuźni

Wynikiem 2:1 zakończył się drugi mecz (18. kolejka) rundy wiosennej (a pierwszy na własnym stadionie), w którym piłkarze KS "Stal" Kuźnia Raciborska zmierzyli się z drużyną LKS "Zgoda" z Zawady Książęcej. Bramki dla Kuźni strzelali Damian Słupina i Robert Telma.

Pierwszy gol padł już w 11. minucie, kiedy to do bramki przeciwnika trafił Damian Słupina. Kolejna bramka dla drużyny z Kuźni wpadła 13 minut później. Autorem gola w 24. minucie był Robert Telma. Wynik 2:0 dla "Stali" do końca pierwszej połowy się nie zmienił.

Dopiero w drugiej połowie przeciwnikom udało się zdobyć bramkę na 2:1, którą uzyskali z rzutu karnego w 63. minucie. Taki rezultat utrzymał się do końca meczu. Dodajmy, że to pierwsza wygrana KS "Stal" w tym sezonie. Mamy nadzieję, że zwycięstw będzie więcej.