Mariusz Brześniowski nowym prezesem KS "Stal"

24 czerwca w siedzibie KS "Stal" przy ul. Kozielskiej 30 w Kuźni Raciborskiej odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze klubu, podczas którego wybrano nowego prezesa Zarządu, którym został Mariusz Brześniowski.

W skład nowego Zarządu Klubu weszli również: Felicjan Cieśla (wiceprezes), Edward Witt (sekretarz), Ryszard Węglarz (członek Zarządu).

***

Piłkarze KS "Stal" w sezonie 2015/2016 ostatecznie zajęli w A klasie ósme miejsce. W ostatnim meczu zespół przegrał z mistrzem tej klasy rozgrywkowej - Tworkowem - 1:4, aczkolwiek do przerwy wynik był 0:0.

Jedyną bramkę dla "Stali" strzelił Sebastian Dziadura i było to jego siódme trafienie w sezonie. Tym samym Sebastian, nazywany przez kolegów "Dziadkiem" został trzecim najlepszym strzelcem w kuźniańskiej drużynie.

Więcej goli zdobyli od niego napastnicy: Marcin Hómin - 24 gole i Damian Kilian - 18.

Klub dziękuje kibicom za obecność na meczach, a piłkarzom za walkę na boisku. W połowie lipca rozpoczną się przygotowania do nowego, bardzo trudnego sezonu.