wtorek, 27 października 2015

Wybory parlamentarne 2015 - tak głosowano w Gminie

Państwowa Komisja Wyborcza podała już oficjalne wyniki wyborów do Sejmu i Senatu VIII kadencji. Dziś z kolei PKW poda, kto przez najbliższe 4 lata zasiadać będzie przy Wiejskiej w Warszawie. A my tymczasem udostępniamy protokoły z głosowania ze wszystkich sześciu komisji obwodowych.



Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 (Kuźnia Raciborska) - zobacz protokół w załączniku

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 (Kuźnia Raciborska) - zobacz protokół w załączniku

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 (Kuźnia Raciborska) - zobacz protokół w załączniku

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 (Turze) - zobacz protokół w załączniku

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 (Rudy) - zobacz protokół w załączniku

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 (Rudy) - zobacz protokół w załączniku


***

Według oficjalnych danych przedstawionych przez PKW, posłami z okręgu nr 30 zostali: PiS (5 mandatów) - Izabela Kloc, Grzegorz Matusiak, Grzegorz Janik, Czesław Sobierajski, Teresa Glenc; PO (3 mandaty) - Gabriela Lenartowicz, Marek Krząkała, Krzysztof Gadowski; Kukiz'15 (1 mandat) - Krzysztof Sitarski.

W Senacie (okręg nr 72) zasiądzie natomiast Adam Gawęda (PiS).
PiS (5 mandatów) - Izabela Kloc, Grzegorz Matusiak, Grzegorz Janik, Czesław Sobierajski, Teresa Glenc; PO (3 mandaty) - Gabriela Lenartowicz, Marek Krząkała, Krzysztof Gadowski; Kukiz’15 (1 mandat) - Krzysztof Sitarski

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2015/aktualnosci/news-oni-weszli-do-sejmu-oto-nazwiska-nowych-poslow,nId,1910622#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=fire
PiS (5 mandatów) - Izabela Kloc, Grzegorz Matusiak, Grzegorz Janik, Czesław Sobierajski, Teresa Glenc; PO (3 mandaty) - Gabriela Lenartowicz, Marek Krząkała, Krzysztof Gadowski; Kukiz’15 (1 mandat) - Krzysztof Sitarski

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2015/aktualnosci/news-oni-weszli-do-sejmu-oto-nazwiska-nowych-poslow,nId,1910622#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
PiS (5 mandatów) - Izabela Kloc, Grzegorz Matusiak, Grzegorz Janik, Czesław Sobierajski, Teresa Glenc; PO (3 mandaty) - Gabriela Lenartowicz, Marek Krząkała, Krzysztof Gadowski; Kukiz’15 (1 mandat) - Krzysztof Sitarski

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2015/aktualnosci/news-oni-weszli-do-sejmu-oto-nazwiska-nowych-poslow,nId,1910622#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
PiS (5 mandatów) - Izabela Kloc, Grzegorz Matusiak, Grzegorz Janik, Czesław Sobierajski, Teresa Glenc; PO (3 mandaty) - Gabriela Lenartowicz, Marek Krząkała, Krzysztof Gadowski; Kukiz’15 (1 mandat) - Krzysztof Sitarski

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2015/aktualnosci/news-oni-weszli-do-sejmu-oto-nazwiska-nowych-poslow,nId,1910622#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz