środa, 12 listopada 2014

150 uczestników biegiem uczciło niepodległość Polski [FOTO]

Biało-czerwone balony, piękna pogoda i sportowa rywalizacja towarzyszyły uczestnikom XV Biegu Niepodległości, który 11 listopada w samo południe wystartował sprzed budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej.



Poniżej przedstawiamy wyniki XV Biegu Niepodległości:

Przedszkolaki:

I m. - Patryk Bartkowski
II m. - Mateusz Nowicki
III m. - Wiktoria Jurusik

Szkoły Podstawowe klasy 1-3 (dziewczyny):


I m. - Marta Grycman     
II m. - Emilia Świerczewska
III m. - Katarzyna Mróz

Szkoły Podstawowe klasy 1-3 (chłopcy):

I m. - Tomasz Walaszek
II m. - Andrzej Szczypka         
III m. - Patryk Rybczyński


Szkoły Podstawowe klasy 4-6 (dziewczyny):

I m. - Eliza Gruszczyk
II m. - Patrycja Bartkowska
III m. - Roksana Mikunda

Szkoły Podstawowe klasy 4-6 (chłopcy):

I m. - Szymon Lipiński        
II m. - Bartosz Łagosz
III m. - Maciej Borysiuk

Gimnazjum (dziewczyny):


I m. - Sandra Kuriata
II m. - Anna Walaszek     
III m. - Zuzanna Gruszczyk

Gimnazjum (chłopcy):


I m. - Denis Antończyk
II m. - Mateusz Lipiński
III m. - Sławomir Malarz


Szkoły Średnie (dziewczyny):

I m. - Oliwia Mulwit
II m. - Martyna Polit
III m. - Karolina Wojaczek oraz Julia Rams

Szkoły Średnie (chłopcy):

I m. - Filip Fliegert
II m. - Ireneusz Kuśka
III m. - Mateusz Junik

Rocznik 1993 i starsze (kobiety):


I m. - Ewa Fliegert
II m. - Bożena Walaszek
III m. - Edyta Przybyła

Rocznik 1993 i starsze (mężczyźni):


I m. - Adam Kuśka
II m. - Mateusz Fliegert
III m. - Paweł Kotas

Rocznik 1964 i starsze:


I m. - Bogdan Ciechomski
II m. - Marek Mierzejewski

KATEGORIA DRUŻYNOWA SZKÓŁ


Szkoły Podstawowe:


I m. - SP Kuźnia Raciborska

Gimnazjum:

I m. - UKS 5 Rydułtowy
II m. - ZSO Kuźnia Raciborska
III m. - MOW Kuźnia Raciborska

Szkoły Średnie:

I m. - I LO Rybnik

Spośród biegaczy wyróżniono ponadto najmłodszego i najstarszego uczestnika biegu: Igor Bieniewski (r. 2014) oraz Bogdan Ciechomski (r. 1951). Ponadto w tym roku  organizatorzy postanowili po raz pierwszy przyznać nagrody dla mieszkańców Kuźni Raciborskiej, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w Biegu Głównym, a byli to: Katarzyna Wieczorek oraz Marcin Panek.


Fot. Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz