poniedziałek, 20 października 2014

Stadion miejski zamienił się w plac budowy [VIDEO]

Przed kilkunastoma dniami ruszyły długo oczekiwane prace modernizacyjne na terenie stadionu miejskiego w Kuźni Raciborskiej. W pierwszej kolejności do rozbiórki poszedł wał, na którym znajdowały się trybuny.Realizacja: Jacek Gąska i Bartosz Kozina

21 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Proszę odpowiedzieć na pytanie ile zostało z pierwotnego projektu? Czy będą dwie płyty boiska, oświetlenie ledowe , pomieszczenia socjalne i zadaszone trybuny, co zostanie okrojone?

Anonimowy pisze...

A ja jestem ciekawy, jakie były komentarze, gdyby taka inwestycja za prawie 2 miliony była realizowana w innej miejscowości naszej gminy. A niektóre zespoły grają wyżej niż w klasie A. Zanim znowu ktoś chlapnie, że wszystkie pieniądze idą do Rud, a Kuźnia dostaje ochłapy - proponuje najpierw pomyśleć. Myślenie nie boli. A inwestycji jak i samej Stali zyczę wszystkiego najlepszego. Teraz zrobią w Kuźni, później przyjdzie czas na innych... Licze na to

Anonimowy pisze...

Ta inwestycja miała kosztować 800tyś a nie 2 mln.Będą 4 płyty?czy robimy Narodowy w Kuźni Raciborskiej?

Anonimowy pisze...

kieruje do BIP-u = 1 mln 804 tys. zł - wykonawca Borbud

Anonimowy pisze...

Co z zakresem robót? Ten sam czy okrojony za dwa razy tyle?

Anonimowy pisze...

brak oswietlenia, brak remontu bocznego boiska głowna płyta tylko dosiew. tego ma nie byc

Anonimowy pisze...

Pożyjemy zobaczymy.

Anonimowy pisze...

Grunt,że wszystko wytrzyma dłużej niż chodniki w Kuźni ;-)

Anonimowy pisze...

Oj nie ma takiej pewności.

Anonimowy pisze...

he he he he he. Byle wybrali a potem.... Czy to ważne

Anonimowy pisze...

dzięki,czyli wtopa jak zwykle.

Anonimowy pisze...

Po co wydawać w Kuźni pieniądze? Cokolwiek by tam nie zrobic, kupić lub wybudować to najpierw jest fala krytyki a następnie dewastacji. Podczas kiedy na wioskach cieszą się z najmniejszego usprawnienia życia mieszkańców tego grajdola nie jest e stanie zadowolić nawet modernizacja stadionu dla A klasowych wyrobnikow za dwa nikomu. Pani Serafin i Pan Macha powinni wyciągnąć z tego wnioski. Pierwsza wydając pieniądze a drugi obiecując pieniądze jak juz dostanie się na upragniony stołek. W Kuźni ludzie nie są łatwi. Z nimi najpierw trzeba chodzić!

Anonimowy pisze...

Kuźnia została pozbawiona na kilka lat zwykłej wiaty dla kibiców. Z obiecanego zakresu robót do wykonania zostało niewiele, o czym piszą wyżej osoby poinformowane. Jeszcze niczego tutaj nie wydano a już krytyka. Od lat to samo, krytyka zwykłych ludzi ,tyle tylko że ze strony władzy którą Ci ostatni wybrali. Czas ją zmienić.

Anonimowy pisze...

Inne kluby grające w wyższych klasach wiat dla kibiców nie zostały pozbawione bo nigdy takich nie miały. O takich pieniądzach na remont mogły tylko pomarzyć. Ty żeby wryc się do koryta nie cofniesz się przed niczym. Przed hipokryzją, demagogią i populizmem. Tylko Twój kanał i chore wiatraki. Czasem myślę ze takie czereśnie powinny wygrać wybory choćby tylko po to by poczuć smak wywozu na taczce za cztery lata. Bezcenne.

Anonimowy pisze...

Człowieku o czym ty piszesz.To sie nie trzyma ani kupy ,ani nie ma w tym żadnego sensu.Ogarnij sie.

Anonimowy pisze...

Jaśniej prosze.O kim ta głupia gadka.Jesteś normalny.?

Anonimowy pisze...

Oczywiście ze normalny. I ty doskonale wiesz o czym mowie. PoMachaC ci jeszcze?

Anonimowy pisze...

Jednak NIENORMALNY.!!!!!

Anonimowy pisze...

Gdyby kwoty wydawanych pieniędzy były wprost proporcjonalne do tego co za nie robicie, wtedy sam bym na Was zagłosował.

Anonimowy pisze...

Tak to jest, że wszystko kosztuje dużo więcej niż powinno, bo działa ustawa zamówieniach publicznych. I obojętnie kto będzie burmistrzem.

Anonimowy pisze...

Panie i Panowie!Narodził sie nam poza Kuźnią nowy PROROK,PROKURATOR I SĘDZIA kuźniańskiej społeczności.
Wali tutaj takie gupoty że głowa mała... Do godz.13.30 w dniu 27. 10 było tutaj 20 wpisów. Wszystkie na poziomie. A ten "święty" bredzi,że W Kuźni tylko krytyka i dewastacje. Jak tego trolla nauczyć? Dajmy mu lekcje.. W tych 20 wpisach jest , może , jeden głos krytyki...

Prześlij komentarz