wtorek, 14 października 2014

Czyste niebo dla Kuźni Raciborskiej

W czwartek, 16 października w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji odbędzie się spotkanie z mieszkańcami w ramach akcji "Czyste niebo dla Kuźni Raciborskiej". Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Przyjdź, zobacz, posłuchaj. Początek spotkania o godz. 17:00.
10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Z tego zaproszenia ani z tego plakatu nie dowiedzą się ludzie, że chodzi o budowę (czy też rozbudowę/przebudowę) kotłowni dla całego miasta i podłączenie wszystkich domów jednorodzinnych. Gdyby informacja była konkretniejsza, na pewno zainteresowanie byłoby większe, a co za tym idzie sala nie świeciłaby pustkami co jednak przewiduję

Anonimowy pisze...

Pomijając ekologiczną retorykę, która zapewne będzie przodować, to to, co mnie zastanawia: kto będzie miał z tego interes, bo ludzie z domków na pewno nie.

Anonimowy pisze...

Ludzi było sporo,nareszcie super propozycja inwestycyjna dla Kuźni Raciborskiej.Rozpoczęcie kampanii wyborczej przez P.M. i jego kandydatów na radnych....

Anonimowy pisze...

Mieszkańców Kużni mamy ok 5000 ,na zebraniu było ok 50 osób ,żenujące ,Pytania p P M były na poziomie ,tej pani kandydatki po prostu byle gadać .

Anonimowy pisze...

Do przedmówcy.
Dziwisz się na taką frekwencję? Ja nie. Ponieważ zabrakło RZETELNEJ INFORMACJI. Pytam się, o czym mówi plakat, he? O czystym niebie, a więc ilość możliwych do omówienia tematów... nieograniczona!
Podejrzewam, że plakat celowo miał zniechęcić do uczestnictwa. Łatwiej jest po podjętych decyzjach powiedzieć "przecież było spotkanie". Żenujące.

Anonimowy pisze...

Moim zdaniem też żenada !!!

Anonimowy pisze...

tak jak by na innych zebraniach w Kuźni było więcej ludzi, taka frekwencja to standard. Plakat nie był najlepszy, ale dla mnie czyste niebo kojarzy się z niską emisją, nie trzeba być specjalnie rozgarniętym, żeby to załapać.

Anonimowy pisze...

Do niespecjalnie rozgarniętego,
Jeśli organizuje się spotkanie, na którym chce się omówić ważne dla miasta projekty, to takową informację należy ogłosić na wszelki możliwy sposób, w sposób jak najbardziej jasny i czytelny. Chyba, że (jak powiedział przedmówca) cel jest zgoła inny.

Anonimowy pisze...

Żenujące jest to, że PEC sprzedaje Kuźni Raciborskiej ciepło prawie 2 razy drożej niż w Raciborzu.To są odpowiedzi które musiał udzielić przedstawiciel na pytania ludzi zainteresowanych i bez "poziomu".To jest efekt monopolu na który pozwoliliśmy.Przedstawiciel PEC skarżył się na ceny eko groszku tak jak gdyby ktoś za niego wybierał rodzaj montowanego wcześniej kotła na osiedlu a ludzie marzną w mieszkaniach usiłując oszczędzać."Czyste niebo" to są kpiny proponując paliwo o parę klas gorsze w perspektywie kilkudziesięciu lat.Niemcy mają 52% z odnawialnych źródeł a my Bangladesz.

Anonimowy pisze...

Piszesz samo do siebie? Napisałem, że plakat nie był najlepszy, więc po co te epitety? Zgadzam się - sprzydałaby się bardziej czytelna informacja, ale nie zmienia to faktu, że taka frekwencja w Kuźni to norma.

Prześlij komentarz