poniedziałek, 9 września 2013

Świerczewskiego zamknięta dla ruchu. Wyznaczono objazdy

Do 23 września mają potrwać prace związane z modernizacją 130-metrowego odcinka ul. Świerczewskiego. Tymczasem od chwili rozpoczęcia pierwszych prac, niewiele zostało zrobione. Rodzą się obawy, czy remont zostanie ukończony w terminie? O szczegółach z burmistrz R. Serafin rozmawia Jacek Gąska.9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

KPINA ! 2 tygodnie a tylko 130m drogi?? ;))

Anonimowy pisze...

i tak się pewnie nie wyrobią :)

Anonimowy pisze...

pani burmistrz to sa jakies jaja z remontem tej drogi od tygodnia tam sie nic nie dzieje a termin ukaczenia zbliza sie wielkimi krokami...

Anonimowy pisze...

Niechaj jakiś radny o skateparku pomyśli, bowiem coraz więcej bmx na kuźni jeździ....

Anonimowy pisze...

Tu jest więcej do zrobienia niz głupi skatepark który zdemolujecie po jakims czasie.... Niech remontują powoli a dokładnie pozdro

Anonimowy pisze...

droga do 2,5 tony a oni wykopują tam takie głębokie rowy jakby TIRY miały tam jeździć, czy za te pieniadze mozna było zrobić wiekszy odcink drogi?

Anonimowy pisze...

A ja bym nie robił remontu tej jezdni, tylko bym lepiej wykorzystał te pieniądze na; 1zamówienie mszy z prośbą o zdrowie dla kilku powyższych komentatorów. No chyba,że jakiś pedagog wspanialy podjąłby się ich nauczyć, że lepiej milczeć, jak pleść bzdury! Im większy nieuk, tym więcej doradza. Czy po to wynaleziono Internet,???Oceniać budowę drogi może tylko kwalifikowany robotnik technik lub inzynier drogownictwa..I może to czynić w trakcie lub po zakończeniu robót. Propozycje budowy urządzeń sportowych i rekreacyjnych możemy składać zawsze. Ale najgłupiej to wychodzi przy bodowie lob remoncie jezdni lub chodnika " zwykły kuźnianin"

Anonimowy pisze...

no nastepny madry niedouczony bodowie lob---mialo byc napewno BUDOWIE LUB ,

Anonimowy pisze...

Mosz recht chopie (abo Pani). Jużech se myśloł, żech je idealny i co mi z tego wyszło? Przepraszam i dziękuję! Trza sprowdzać, co ta gupio kompa pisze. Jo pisoł dobrze,a komputer swoje.Dycki uż byda sprowdzać ,co sie napisało. Pyrsk kochani ludkowie! Pozdro! "zwykły kuźnianin"

Prześlij komentarz