niedziela, 22 września 2013

Świerczewskiego oddana do użytku

Choć nie było jeszcze odbioru technicznego, niemniej jednak wyremontowanym fragmentem ul. Świerczewskiego można już jeździć. W najbliższych dniach rejon modernizowanego odcinka zostanie uprzątnięty, a przy przedszkolu namalowane zostanie biało-czerwone przejście dla pieszych. >>>Zobacz krótki materiał video>>>


7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Niestety trochę jestem zawiedziony jakością nawierzchni. Jest taka, jakby grysowata, w przeciwieństwie do tej na skrzyżowaniu. Podejrzewam, że jak dostanie tam się woda i przyjdą mrozy to porozsadza te fragmenty (zazwyczaj przy krawężnikach)

Anonimowy pisze...

A ja już rano "urządzałam" slalom między studzienkami. Są osadzone nieco niżej niż nawierzchnia drogi. Przykro.

Anonimowy pisze...

jak to oddana do uzytku ? a pasy i linie to mieszkańcy maja sami namalować ?

Anonimowy pisze...

pani RS do dymisji za to ze fajnego miasteczka zrobiła drętwą wioske

Anonimowy pisze...

Może teraz urządzilibyście coś dla młody? Np. Skatepark?
Młodzież mogłaby aktywnie spędzać tam czas, zamiast przesiadywać na ławkach między blokami. Mając miejsce do uprawiania sportu, młodzi ludzie nie będą sięgać po alkohol, papierosy czy inne używki.

Anonimowy pisze...

"Mając miejsce do uprawiania sportu, młodzi ludzie nie będą sięgać po alkohol, papierosy czy inne używki"
Co za nonsens. Sięgali, sięgają i sięgać będą. Co nie zmienia faktu, że takie miejsce byłoby zapewne chętnie odwiedzane przez młodzież (i nie tylko).

Anonimowy pisze...

Mili Państwo świetny pomysł! Mam 39 lat, ale sam bym pojeździł na rolkach na takim obiekcie. Ciekawe tylko, czy nasze władze byłyby zainteresowane takim przedsięwzięciem. Brawo młodzi, walczyć o swoje, bo za parę lat będzie trzeba uciekać z tej wioski :)

Prześlij komentarz