niedziela, 15 września 2013

III miejsce Darii Faraś na festiwalu w Opolu

7 września na deskach Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu odbyła się gala I Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży. Trzecią lokatę w kategorii 12-16 lat zdobyła podopieczna kuźniańskiego MOKSiR-u Daria Faraś.
Siedmioosobowe jury składające się z wybitnych postaci muzycznych przyznało naszej podopiecznej Darii Faraś III miejsce w kategorii 12-16 lat (w tej kategorii w przesłuchaniach eliminacyjnych wzięło udział ponad stu uczestników z całego kraju).


- Nagrody wręczała gwiazda wieczoru - zdobywczyni tegorocznej Super Jedynki w kategorii Super Artystka - Ewelina Lisowska. Po gali usłyszeliśmy wiele ciepłych słów z ust jednego z jurorów - piosenkarki Magdaleny Dureckiej - relacjonuje wydarzenie Stefan Wardenga. - Przed nami kolejny rok ciężkiej pracy. Trzymajcie za nas kciuki - dodaje instruktor Kuźni Kultury.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Gratulacje!!!!!!!!!!

Anonimowy pisze...

Super :) GRATULACJE !!!

Anonimowy pisze...

Może w niedalekiej przyszłości doczekamy się osoby rozpoznawalnej w show biznesie z naszego miasteczka:)
Dobry manager, pomysł na siebie i jeszcze dużo solidnej pracy oraz dystans do siebie samego a wtedy, kto wie, kto wie... :)

Anonimowy pisze...

Brawo Daria!!!

Anonimowy pisze...

No, to mamy 2 powody do zadowolenia: 1.sukces naszych (naszej dziewczyny) 2. Że "dyżurnemu psycholowi", który narzeka zawsze i na wszystkich - jeszcze nie "opadły ręce".
Trzymam kciuki za naszych utalentowanych młodych, średnich i seniorów.

Prześlij komentarz