poniedziałek, 24 września 2012

Kuźnia wygrała drugi mecz w "okręgówce"

Udało się wygrać piłkarzom Stali Kuźnia Raciborska wyjazdowy mecz z Płomieniem Połomia. Bohaterem zespołu Kuźni był Damian Kilian, który zdobył dwa gole.

Zwycięstwo Kuźni sprawiło, że ta opuściła ostatnie miejsce w tabeli klasy okręgowej. Stal znajduje się na miejscu 14. i ma zgromadzone siedem punktów (bilans bramek 5-23). Był to drugi mecz, w którym ekipa kuźniańska nie dała sobie strzelić gola.Skład Kuźni:
Jacek Herok, Dawid Prekaniak, Kamil Kazimierz, Wojciech Kilian, Marek Holona, Zdzisław Marszolik, Kamil Pierchała, Łukasz Żak, Sebastian Dziadura, Damian Kilian, Patryk Todoruk. Z rezerwy wchodzili: Łukasz Sobalak za Żaka, Dawid Miś za Kazimierza i Marcin Hómin za Todoruka.

5 komentarzy:

ja pisze...

Moim zdaniem słowo "udało się" nie pasuje do relacji z tego meczu.Kuźnia była poprostu lepsza i wygrała zasłużenie.Połomia powinna być zadowolona że skończyło się na dwóch bramkach.Przy lepszej skuteczności powinno być więcej bramek.Byłem,widziałem i mam nadzieję że to było przysłowiowe odbicie się od dołu i teraz będzie tylko lepiej.

ja pisze...

gratulacje panie Kilian jest pan bohaterem ale jak na bohatera przystało niech pan nie niszczy ławek na osiedlu :crying:

bobiji pisze...

Trzeci mecz bez straconego gola !

jan pisze...

osiedlowy monitoring

Lato pisze...

Dziwne że jak przegrywają to na relacje trzeba czekać tydzień! Porażki nie opisujecie czy co,a jak wygrają to od zaraz wszystko jest! Żenujące!

Prześlij komentarz