poniedziałek, 16 stycznia 2012

Muzyczna wilija w kuźniańskim kościele

9 komentarzy:

larry pisze...

muzyczny niewypał

ercik pisze...

Czy ktoś mi powie co to było?

kuźnianka pisze...

A mnie się bardzo podobało :) Panie Bernardzie - proszę nie przejmować się głosami malkontentów, gdyż oni - bez względu na to, kto i co by zrobił - i tak zawsze będzie źle. Niczym Wojciech Młynarski - niech Pan robi dalej swoje :) Serdecznie pozdrawiam :)

bobek pisze...

"wilija" :laughing:

zik pisze...

Bardzo słaby spektakl.Nawet M.Kaszta i N.Sroka zupełnie przeciętne.Nie mamy lepszych wokalistek w gminie? :sad:

ryś pisze...

zik, myślę że Twój wokal na bank będzie lepszy! Wystąpisz w przyszłym tygodniu? Czy dalej będziesz pierdzieć w krzesło i stukać te idiotyczne komentarze?

zik pisze...

Nie napisałam, że jest żle. Cała impreza słaba, jedynie solistki zprezentowaly jakiś poziom.Tzn.przeciętny.Nikogo nie obrażam.Krzesła nie mam to i pierdzieć nie mam w co.To tylko sugestywne odczucie widza.Za tydzien mnie już nie będzie.Arbeit macht frei.

kolo pisze...

jak mi się coś nie podoba, to nie zabieram tlenu i spadam na inną imprezę nie przeszkadzając zainteresowanym - gorąco polecam, będziemy wszyscy zdrowsi:)

giga pisze...

koncert dobry, kawał dobrej roboty nie powiem ze rewelka, tylko że za dużo w środowisku goryczy, trochę życzliwości i szacunku do tych którym koncert się podobał. A może ktoś by spróbował pomóc i sam coś zorganizował zamiast wiecznie narzekać :smile:

Prześlij komentarz