poniedziałek, 21 lutego 2011

OGŁOSZENIE - SPRZEDAM WÓZEK DZIECIĘCY

9 komentarzy:

mieszkaniec pisze...

Bez obrazy ale czy nie da się takich ogłoszeń wstawić do działy Kupie/Sprzedam bo za niedługo będzie tu pełno ogłoszeń o sprzedaży.

bez przesady pisze...

No to mamy wydarzenie na skalę całej Kuźni! To wydarzenie na równi ważne jak sprzedaż Rafametu albo wygrana Stali... Żenada!

róbcie tak dalej pisze...

Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

Redakcja pisze...

Proponujemy czytać ze zrozumieniem. To nie jest news, tylko OGŁOSZENIE. W lewym panelu jest taka zakładka, więc nie rozumiemy, po co te złośliwości pod adresem redakcji. Portal powstał po to (a wraz z nim odpowiednie zakładki), by móc posegregować informacje na różne kategorie. Oraz po to, by mógł służyć ludziom - mieszkańcom naszej gminy i naszego miasta. Także w postaci takich ogłoszeń. Zaznaczamy jednocześnie, że nie życzymy sobie wulgaryzmów. Wszelkie tego rodzaju komentarze będą usuwane.

róbcie tak dalej pisze...

to po co jest forum? http://www.tylkokuznia.info/forum/

żal.pl pisze...

wyposażony w alarm...

lembergo pisze...

Nadmieniam, iż wózek posiada nawigacje automapa, potrafi latać a na polecenie przynieś piwo szybko jedzie do kaszty po browara. cena atrakcyjna polecam

Redakcja pisze...

W związku z kontrowersjami, jakie wzbudziło niniejsze ogłoszenie, informujemy, że Redakcja NIE BĘDZIE od dziś publikować żadnych informacji typu "kupię/sprzedam/zamienię". Wszelkie tego rodzaju kwestie, prosimy zamieszczać samemu na FORUM portalu tylkokuznia.info. Przy okazji wyjaśniamy jeszcze jedną rzecz: jako Redakcja nie ponosiliśmy dotąd i nie ponosimy odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń. Sformułowania zawarte w ogłoszeniach pochodzą bezpośrednio od ich autorów.

mieszkaniec pisze...

No widzicie w kupie siła. Jak się z buntuje więcej ludzi to od razu się coś wskóra. Dziękuje za wysychanie naszego zdania

Prześlij komentarz