wtorek, 11 stycznia 2011

Popiół zakończył 19. finał WOŚP w Kuźni Raciborskiej

12 komentarzy:

kropla pisze...

Brawo Julek!!!!!!!!

nicko pisze...

Najlepszy był Julek!!!

miecz pisze...

Gościu z Revelsala ma kapitalny głos, powinien go wykorzystać w Idolu, albo Mam Talent... a Dewiza... hmm większego dna nie słyszałem...

ten_jedyny pisze...

moim zdaniem najlepiej wyszedł Reversal, jednak tylko dlatego, że mają dobrego wokala co do ich muzyki... ehh.. :wassat:

dewiza pisze...

mieczu - my też cię lubimy:)

aczuch pisze...

ten_jedyny To prawda, Damian ma świetny głos, ale reszta zespołu też dobrze wypadła. Proszę nie wymagać tego, że po pierwszym koncercie w życiu, będą grać bezbłędnie i profesjonalnie.

Qwerty pisze...

Reversal był dobry to fakt , lecz mi bardzie do gustu przypadła grupa "dewiza" mieli dobre teksty , dobrze się zaprezentowali. Do miecz myśle ze nie przepadasz za Hip hopem i nie wiesz o co w tym chodzi.Pokazali wszystko co w HH jest ważne.Dewiza najlepsza :tongue:

miecz pisze...

No tak, pokazali to co najważniejsze... w co drugim zdaniu przekleństwo! Czy to są artyści? Dzieci na sali a oni kuwami rzucają to jest nie do pomyślenia co za patologia!!!!

Qwerty pisze...

Widać , że nie słuchałeś tego co rapowali .Nie zdziwię się jak Cię tam w cale nie było. Ich teksty mają dobre przesłanie, motywują i pouczają a to w HH jest najważniejsze.Co do wulgaryzmów to usłyszałem może jeden(?).Twoje zdanie na temat HH jest dość stereotypowe , widac , że nie miałeś nigdy do czynienia z tym gatunkiem muzyki "Jeśli chcesz coś powiedzieć musisz sie najpierw o tym czegość dowiedzieć" Pozdrowienia :smile:

miecz pisze...

no i powiedz mi droga klawiaturo... czy w każdym "utworze" hip hopowym musi być przekleństwo? Ja tego nie rozumiem... czy "utwór" jest wtedy bardziej wartościowy? Hip Hop wychował się w patologii, tworzą go zwykli blokersi, i w tym przypadku się nie zdziwię jeśli Dewiza jest z Rudzkiej lub okolic...

Qwerty pisze...

HH jest o życiu,uczuciach, naucza, poucza czasem obraza by zmotywować. Ty nigdy w życiu nie przeklinałeś?? HH dorasta nie jest taki jak kiedyś ale stereotypy o nim zostały i wielu ludzi jak słyszy HH to od razu zaczyna Hejtować a nic o tym nie wiedza.Dewiza w ogóle nie jest z Kuźni. To nie miejsce na kłótnie więc przepraszam państwa za lekki spam.Pozdrawiam i Dewiza dobrze pojechała :smile:

Super Fan pisze...

Morning Caffee rządzi ;)

Prześlij komentarz