wtorek, 21 grudnia 2010

Odpowiedź na List Otwarty ws. deprawacji i krzywdzenia dzieci

9 komentarzy:

ajros pisze...

"Przedstawiona postawa jest naganną"Długo nad tym myśleli.Lelek zapominasz pozdrowić Podbiałą

mama a pisze...

Dobrze że sprawa nie została zamieciona pod dywan ale na te zajęcia o tolerancji innych ras powinna być zaproszona przede wszystkim pani opisana w liście.

Lelek pisze...

Dzięki ajros za przypomnienie Pozdrawiam Podbiałą

dobra rada pisze...

Niech nauczycielki wydrukują wszystkie głosy dyskutantów z portalu i wyślą (wręczą)"wolnościowej mamuśce".Może coś załapie z tych cennych uwag!

rodzic pisze...

A o jakiej mamuście mowa? Możecie podać nazwisko bo ja nie wiem o kogo chodzi

Karol pisze...

Tępa strzała i tak nic nie zrozumie. Na głupotę nie ma lekarstwa

Lelek pisze...

To jest może straszne ale dzisiaj znajoma która pracuje w szkole nie w naszej gminie (uczy anglika). Napisała w zeszycie Sebastiana którego mama wyręczała notorycznie pisząc za niego zadania domowe. Proszę aby sebastian sam odrabiał zadania domowe. Na odpowiedź nie musiał długo czekać, dostała na drugi dzień. Wypraszam sobie takie uwagi.

meg pisze...

A kto nauczy tolerancji i kultury dorosłych? Chyba nietrafione posuniecie, Jakoś zareagowali, ale to nie dzieci mają uczyć rodziców toleranji. Jakieś odwrócenie ról.Mama ma żle w głowie, a dziecko do poprawki.

autor listu otwartego pisze...

Dziękuję Radnym-członkom Komisji Oświaty...za szybkie działanie.Mam nadzieję,jak liczni Internauci,że okaże się ono skuteczne. Nie dajmy się zdominować prymitywom i niemotom.Niektórym można jeszcze pomóc, przez wspólne wychowywanie.

Prześlij komentarz