sobota, 4 grudnia 2010

CISZA WYBORCZA!

75 komentarzy:

rewal pisze...

O.S.T.Ry na prezydenta!:D

Rudzanin pisze...

Zagłosowałem, jestem z siebie dumny, że będę mógł narzekać :smile:

Lelek pisze...

Koniec ciszy wyborczej. Pyskówki czas zacząć

WD40 pisze...

a ja nie byłem na wyborach i tez jestem z siebie dumny bo stwierdziłem że ani Cęcek ani Seranin nie zasługują na mój głos.

Lelek pisze...

To znaczy że nie masz prawa ani chwalić ani ganić.

WD40 pisze...

właśnie że mam bo i Serafin i Cęcek byli już na tym stanowisku i nikt z nich się nie sprawdził.Mniejszym złem była Rita Mała frekfencja wyborcza niech pokaże bardzo wielkie niezadowolenie społeczne.Podejrzewam że w II turze głosowało o wiele mniej wyborców niż w I turze!

ewa pisze...

zgadzam sie z WD40. ja z tego samego powodu nie bylam

Lelek pisze...

To świadczy tylko o ogólnym słaby zainteresowaniu wyborami i zbyt dużymi oczekiwaniami. Mikołaj przychodzi 6 grudnia i wszystkich problemów nie załatwia Za dużo było przedwyborczej szemranej agitacji ze strony popleczników pana C. Oni zamiast skierować ludzi do wyborów po prostu ich zdegustowali. I to właśnie się stało. Praca Piątej kolumny.

Rudzanin pisze...

A ja myślę, że więcej by pokazało to, jakbyście - Wy niezadowoleni postawili po jednym krzyżyku w oby kwadratach.

Justyna pisze...

Lelek to nie pyskówki...to czujni mieszkańcy Kuźni...A macie jakieś przecieki co do tego szczęśliwca,którego będziemy mieli na oku i na języku przez cztery lata?

Lelek pisze...

Masz rację, wyraz pyskówki powinien być w cudzysłowie.

WD40 pisze...

to nie pyskówki -to wytykanie błędów i mobilizowanie do rzetelnego wykonywania obowiązków przez"naszych"rządzących ...Czasy przekrętów i układów muszą się skończyć bez względu na to kto zostanie burmistrzem!!!

Hmm pisze...

No to ...ciepły kołocz i kawa na następne cztery lata...Rita burmistrzem. :crying: :angry:

Lelek pisze...

Więc uważasz że ostanie cztery lata to były czasy przekrętów? Chyba nie wiesz o czym mówisz. Jakby były konkretne przekręty to niektórzy by już siedzieli w małych ciemnych salach.

WD40 pisze...

czytaj uważnie !!! najpierw napisałem przekręty a potem napisałem układy............a burmistrzami byli juz obaj kandydaci! :wink:

Vox Populi pisze...

WD40 łyknął bajkę Pawła Machy o mitycznych układach jak karp na głodzie. Cały ten ich program to jakieś magiczne "układy", ,,wydmuszka finansowa" jak bezczelnie nazywali odbudowę 750-cioletniego dziedzictwa tych ziem. Obrazili w ten sposób wielu wspaniałych ludzi w tym księdza Jana Rośka, który odstawił tak nieprawdopodobną robotę, że jest to wprost nie do uwierzenia. Teraz zapowiadają ,,patrzenie na ręce" i baczne ,,obserwowanie władzy". Macha, będzie to robił w każdym porcie, do którego wpłynie (tak zapowiedział w wywiadzie)! Znalazł się mąż opatrznościowy! Czy rok, dwa, trzy i w latach wcześniejszych ktoś bronił komuś patrzeć władzy na ręce? Gdzie był Macha, WD40 i inni? Czy ktoś bronił im przychodzenia na sesje? To tylko i wyłącznie populizm, tania gadka pod publiczkę, na której uciułali ponad 900 głosów.

Vox Populi pisze...

Pytania do Pawła Machy: Kto dał panu prawo do wypowiadania się w imieniu mieszkańców Rud, kiedy wypowiadał pan następujące zdanie: ,,Mówię tu o wydmuszce finansowej z Rud, o klasztorze, który sparaliżował życie całej miejscowości". Ilu mieszkańców Rud przyszło do pana na skargę, że czuje się sparaliżowana? W jaki sposób objawia się ten paraliż? Kto dał panu prawo do wypowiadania innego zdania: ,,Nie ma zgody społeczeństwa na wydawanie takich kwot na takie cele" Najsłabszy wynik wyborczy daje panu prawo do wypowiadania się w imieniu całego społeczeństwa? Ciekawe... Czekam na odpowiedź.

konrad pisze...

A ja myślę Vox Populi, że to wszystko kazała mu robić i mówić ,,mamuśka". Nie podejrzewaj gościa o to, ze potrafi z sensem myśleć. Mówić tym bardziej. A tak w ogóle to gratuluję p. Cęcek i p. Macha, że przegrali wybory. Inaczej byłaby niezła wtopa.

Wilk Morski pisze...

Pawełku! Ahoj Pawełku! Dlaczego nie odpowiadasz na pytania Vox Populi? Nie znasz odpowiedzi??? Przed wyborami z portalu nie schodziłeś!

Paweł Macha pisze...

Do Vox populi/konrad: Jestem takim samym użytkownikiem i komentującym jak Wy,tylko trochę odważniejszym i szczerym.Nie będziecie dawać mi wskazówek ,oraz pozwolenia na precyzowanie myśli na tym portalu.Kim jesteście, skoro pozwalacie sobie na personalne wycieczki w stronę mojej rodziny?Nie jestem już osobą publiczną ,a więc może już dosyć tego meczu do jednej bramki.To nie ja pretenduje do roli trybuna.Vox populi to w wolnym tłumaczeniu(dla leniwych) głos ludu lub Boga.I kto tu ma kompleks? Jak trzeba się nadąć aby występować pod takim pseudo i pisać takie dyrdymały.Jak można się bać starszej pani (75 lat) i 150cm wzrostu(w kapeluszu)

Vox Populi pisze...

Przede wszystkim nie robiłem żadnych wycieczek w kierunku rodziny. Wypraszam więc sobie liczbę mnogą napomnień. Ja zadałem pytania. Bardzo konkretne pytania a nie dyrdymały. Proszę o odpowiedź na obydwa. To nie jest tak że przed wyborami namącę w głowach ludzi a po wyborach nie jestem już osobą publiczną. Proszę odpowiedzieć jasno, w czyim imieniu pan mówił w wywiadzie o paraliżu Rud. Kto upoważnił pana do negowania lub aprobowania tych czy innych wydatków. Wyraźnie szafował pan wolą społeczeństwa mówiąc że nie ma jego zgody na wydatkowanie jakichś tam kwot. Czekam. Być może niedługo będzie się pan musiał ustosunkować do jeszcze innych pytań jakie urodziły się po przeczytaniu ,,wywiadu". Na razie wystarczą te dwa. Vox Populi to głos ludu - nie Boga.

Paweł Macha pisze...

To jak jest przed i po wyborach ze mną, nie Ty będziesz ustalał.Vox bierzesz się za krytykowanie osoby fizycznej,czyli mnie i interpretujesz tekst po swojemu.Nie czytałeś uważnie ani mojego programu,ani artykułu.Nie byłeś na spotkaniu w Rudach ,ani na żadnym innym organizowanym przeze mnie.Szkoda, mogliśmy pogadać i wymienić poglądy jeżeli je masz oprócz krytyki.Na podstawie programu,który napisałem oraz odpowiedzi na pytania osób ,które chciały się do mnie przekonać i przyszły, uzyskałem wynik wyborczy który znasz.Prawie 1/4 zgodziła się z tezami i założeniami programu.Jednym z punktów były finanse i gospodarka budżetem.Co do paraliżu to jest on uwarunkowany marną sytuacją prawną związaną z "Cysterskimi Kompozycjami Krajobrazowymi"Ty wiesz o czym piszę.Kolejna sprawa dotyczy betoniarni i związku tego zakładu pracy z klasztorem oraz planem zagospodarowania tej części gminy ,bez pozwolenia na inne niż turystyka cele.To mało?

Paweł Macha pisze...

I jeszcze jedno.Ja nic nie muszę,ja mogę.Przedstaw się i nie wyrywaj z kontekstu. :smile:

majtek pisze...

To Paweł Macha jeszcze nie popłynął na wielkie wody? miał chyba piątego czy szóstego opuszczać Polskę. Chyba, że ktoś się pod niego podszywa...

Paweł Macha pisze...

Ciągle jestem i przed i po i w trakcie wyborów.Już niedługo odetchniecie ode mnie.

WD40 pisze...

najbardziej mnie śmieszy to że niektórzy nie dość że wypowiadają się pod pseudonimami to mało tego nie mają jeszcze dość odwagi i zmieniają jeszcze swoje nick'i - co wypowiedź to inne pseudo...A ja krytykuję i będę krytykować rządzącą władzę i w ten sposób będę zmuszać do praworządności....a co? boicie się??? chyba tak skoro takie ostre sprzeciwy!!!

majtek pisze...

cieszę się że pan Paweł jeszcze jest i szkoda, że za niedługo jedzie.

Paweł Macha pisze...

Dzięki "majtek", dostałeś awans! dawaj jeszcze trochę wazeliny bo mnie tu szykanują :smile:

WD40 pisze...

Vox Populi napisał cyt."Gdzie był Macha, WD40 i inni? Czy ktoś bronił im przychodzenia na sesje?"...........czytając takie słowa domniemam iż Vox Populi to były radny lub nawet i obecny radny którego bardzo bolą słowa krytyki?! Mam do ciebie pytanie? a jak tam pierwsza sesja i dobór radnych do komisji bo podobno były jakieś dziwne problemy z ich wyborem hmmm

majtek pisze...

Panie Pawle proszę tego nie odbierać jako wazelinę :) Ja naprawdę pana lubię, a Ci to tu na pana jadą to zwykłe prostaki bojące się o posadkę w UM.

Vox Populi pisze...

O ile mi wiadomo, pani burmistrz na debacie przedwyborczej wyraźnie powiedziała że nikt nie będzie niczego (czytaj betoniarni) likwidować na siłę. Pan to słyszał, bo była to odpowiedź na pańskie pytanie. Co do "Cysterskich Kompozycji". Kiedyś istniał szkielet dokumentu który docelowo miał być Planem Ochrony Parku. Wykonała go firma Citex na zlecenie ówczesnego wojewody. Został jednak oprotestowany bo był zbyt sztywny i przede wszystkim nie był konsultowany na etapie tworzenia z miejscowym samorządem ani z mieszkańcami. Sprawa została nagłośniona i Parki wycofały się z najbardziej kontrowersyjnych zapisów. Dziś więc nie ma czegoś takiego jak wspomniany Plan. Niemniej jednak Rudy i okolice nie są dobrym terenem do powstawania zakładów przemysłowych. Rozumieją to wszyscy łącznie z mieszkańcami. Nikt z tego powodu nie powinien czuć się sparaliżowany. O zagospodarowaniu miejsca winny decydować jego walory. A więc walory krajobrazowe, kulturowe i przyrodnicze. Teren przemysłowy rozpoczyna się kilkanaście kilometrów dalej. I niech tak zostanie.

Justyna pisze...

Vox Populi coś tak zamilkł?Dlaczego nie odpowiesz na pytanie?

Paweł Macha pisze...

do "majtek":to był żart, atmosfera troszeczkę za bardzo zgęstniała z powodu "gorących stołków" na ostatniej sesji, dlatego zbieram po łbie.Vox jest nerwowy i tu rodzi się nadzieja na to,że go olśni i zacznie rozmawiać.Jak jeszcze ściągnie lejce koledze "konradowi" to pełen sukces.

WD40 pisze...

Wielki szacun dla Pawła Machy bo tylko on ma odwagę podpisać się swoim nazwiskiem....bardzo szanuje go za jego odwagę cywilną odpowiadania za swoje słowa...domyślam się że na te forum zerka wiele ważnych osób mających "władzę" w naszej gminie ale nikt z nich nie ma takiej odwagi jak Paweł !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Justyna pisze...

Lelku jakoś nic nie piszesz ...czyżby Vox Populi pisał za ciebie?

Vox Populi pisze...

WD40 to całkiem normalny? Tekst o powszechnej możliwości przychodzenia na sesje mógł napisać ktokolwiek. Emerytka z warzywniaka, sprzątaczka z urzędu, listonoszka, dyrektor banku. To powszechna wiedza. Co to znaczy - ,,że się boimy"? Czego? Kogo? Ciebie? Jaja se robisz? O jakiej krytyce piszesz? Krytyka to powiedzenie że np. remont DW 425 był za drogi ponieważ taki sam odcinek drogi o tym samym zakresie prac w miejscowości (tu należy podać nazwę)kosztował połowę mniej a obie inwestycje realizowano w tym samym mniej więcej okresie czasu. Pisanie że wywala się publiczny grosz w błoto bez konkretnego przykładu popartego wyliczeniem to nie krytyka mój drogi a insynuacja. Insynuacją nie przejmuje się pies z kulawą nogą. A co dopiero zwycięzcy wyborów. :laughing:

Paweł Macha pisze...

do Vox Populi: sorry za tą burę o rodzinę.Konrad podpadł a Ty jesteś czysty

WD40 pisze...

Uderz w stół a nożyce się odezwą!!! hehehe Pracuj i rządź Panie Vox Populi a ja będę cię oceniał!!! :laughing: przypominam takie słowo jak demokracja...a ja jestem mieszkańcem i mam prawo oceniać działania i nieudolności tej władzy!!! Jeżeli się sprawdzisz to może na ciebie za 4 lata zagłosuję? :wink:

Vox Populi pisze...

Do WD40 Nie ty będziesz mnie oceniał, wybierał ani odwoływał. Nie wiesz kim jestem. Nie masz do tego uprawnień drogi wyborco. Na dziś wystarczy. Uspokójcie Justynę czy jak jej tam bo nie za bardzo wiem o jakim pytaniu pisze i o jakim lelku. Zimny prysznic w takich przypadkach jak znalazł. Śpijcie dobrze - bez układów.

WD40 pisze...

A kiedy oficjalnie na stronie kuzniaraciborska.pl zostaną ogłoszone wyniki wyborów przewodniczących komisji...bo jakoś Panu Koralowi się nie powiodło?!!! a ja pytam dlaczego? Vox Populi- ty chodzisz na sesje,a byłeś może za kulisami.... ?

WD40 pisze...

Panie Vox Populi...ciekawe jakim nickiem jutro zabłyśniesz?

Paweł Macha pisze...

Do Vox Populi: Wyglądana to ,że coś wiesz więc proszę o komentarz do kilku cyfr ,które mam przed sobą: 1. 11.310.420,58zł na wynagrodzenia- czyje? 2. 742.625,56 zł na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych pożyczek i kredytów - jakie jest średnie oprocentowanie i od jakiej kwoty? 3. 500.000 zł na pokrycie przejściowego deficytu(co to jest?) 4. 2.220.179,28 zł finansowanie planowanego deficytu budżetu gminy - wyjaśnij Nie mam "doświadczenia samorządowego" ale od takich kwot to tyłek mi cierpnie.To jest budżet na 2011 ?Tak jest ostemplowany.Boję się to zsumować.

Vox Populi pisze...

No dobrze, raz jeszcze odpowiem zanim zmrużę oko po ciężkim i przed ciężkim dniem. Pytania, które wyrywasz właśnie z kontekstu to pytania do pani Ani Szostak. Pytania tego typu zawsze należy kierować do najkompetentniejszych osób w danej dziedzinie. W tej najkompetentniejszą jest pani Ania. Zapisz sobie: anna.szostak@umkuznia.pl Coś nas jednak łączy - hemoroidy! Mnie też czasem cierpnie. Dobranoc.

Paweł Macha pisze...

Nie siadaj na zimnym, dzięki za adres.Dobranoc

wilhelm pisze...

Pawełku czyżbyś nerwy tracił? Patrz, a myśmy już od ciebie odetchnęli. Wiesz co, zajmij ty się domowym budżetem, bo ten gminny jest za trudny. Przerasta cię. Pora siąść do odpowiedniej lektury. Czytać trzeba ze zrozumieniem, a ja cię uczyć nie będę, bo nie chcę. Przeczytałem twój program, oświadczenie w necie i komentarze ( o ile rzeczywiście są twoje ). Jestem psychologiem, to już mam twój obraz cały. Mnie niestety nie nabierzesz, zapewniam cię. Chcieć to nie znaczy móc, przypomnę ci o tym za kilka lat. O ile Bozia da nam zdrowie. Myślę, że ci się oceany znudziły i marzysz o posadce blisko domu. A co demokracja, każdy może, ale czy się nadaje? Jak pokazują przykłady - nie. Pozdrawiam i tego zdrowia życzę.

passenger pisze...

Macha idź już na ten statek,bo za chwilę jeszcze jakiś okultysta Ci się do zadka dobierze :smile:

Paweł Macha pisze...

Jak te Twoje Wiluś diagnozy są takie jakościowo,jak mi wystawiłeś ,to myślę,że to o Twój budżet domowy trzeba się obawiać.Nawiasem mówiąc jeżeli zajmujesz się naszym to już mniej więcej wiadomo skąd ten klops :smile:Jeżeli chodzi o posadkę ,to nie mam tyle wprawy jeszcze w naciąganiu ludzi na podatki ,brakuje mi "doświadczenia w samorządzie" :wink:

Witam!Justyna pisze...

Czekam na Vox Populi :smile:A może znów zmienił Nicka... :sad:Bo coś go wczoraj zdenerwowaliśmy :tongue:

Justyna pisze...

Panie Pawle a mówili,że pan jest mało znany w tej Kuźni...a tu czytam tylko o panu.Jakoś nikt nie komentuje II tury wyborów.Co z panem Cęckiem,panią Serafin...Widać,nawet po wyborach jest pan twardym orzechem do zgryzienia dla niektórych :laughing:

Justyna pisze...

Przepraszam za moje niektóre wpisy. Czasem zachowuję się, mówię i piszę jakbym się chasio najadła. Taka już ze mnie szurnięta baba.

Paweł Macha pisze...

Samorząd już nie będzie niezauważenie przepychał swoich "wielbłądów przez ucho igielne"pod nosem mieszkańców.

elwis pisze...

Tak Pawle i nikt stolicy nie przeniesie nam na statek. Bywają czasami Mesjasze, ale z ciebie to nic nie da się ukleić. Dobrze patrz na wszystko, ino od tego mogą cię tylko patrzały boleć. Twoje słowa są najnormalniejszym kitem. Dobrze że naród się na tym poznał i dał stanowczy odpór. Za 4 lata zdobędziesz 6 głosów. Ty wiesz czyje. Pozdrawiam

passenger pisze...

A co to jest "ino"i"patrzały"?

ajros pisze...

tak elwis,naród się na Pawle poznał,a Ty nie.Po co mu odpisujesz skoro to kity.Mówisz o Mesjaszach,a z Ciebie chyba Prorok skoro Wiesz co będzie za 4 lata

Ks pisze...

Zgadzam sie, Elwis jest prorokiem , bo juz wie co bedzie za cztery lata.Ciekawi mnie jedno ,dlaczego ten Paweł jest niektórym solą w oku .Cos musi być na rzeczy że tylko on jest tematem nr.jeden a nie nowe władze. :crying:

Wyborca Machy pisze...

Bo plecie takie brednie jak Kononowicz. Po wyborach nikt nie mówił o prezydencie Białegostoku a o programie Kononowicza. Z Machą jest tak samo. To Kononowicz Kuźni Raciborskiej. Wielu głosowało na niego dla jaj. Po to by było się z czego śmiać. Ot i teraz jest o czym gadać. Cała tajemnica wyjaśniona.

Paweł Macha pisze...

@Brutus:Nazywaj mnie jak chcesz.Mogę być Kononowicz ,Dyzma lub mr,Hyde ,to nie ma znaczenia.To co chciałem osiągnąć już się stało i właśnie się dzieje.Ludzie uwierzyli ,że mogą coś zmienić i nie będą już bezkrytycznie wsłuchiwać się w duby smalone ,bez względu na to z czyich ust są serwowane.Głupota jest głupotą i będzie identyfikowana na bieżąco razem z hipokryzją, cwaniactwem i złą wolą.Moje osobiste wpadki też są wychwytywane i oceniane.Odwagi!Wielu ludzi przeczytało mój program wyborczy i ciągle mimo "przegranej" mam nadzieję ,że będzie drogowskazem dla przyszłej kadencji.Prawdziwą satysfakcję da mi realizacja 1% założeń a nie splendor sprawowania władzy.Władza to narzędzie a nie cel.

Kura pisze...

Paweł, nie rób jaj. Twój program naszym drogowskazem? Jeszcze na głowy żeśmy nie poupadali. Ale skoro myślisz że Twoje kandydowanie coś zmieniło to myśl w ten sposób dalej. Co nam zależy. My musimy zabierać się do pracy bo społeczeństwo na nasz czeka.

Vox Populi pisze...

"To co chciałem osiągnąć już się stało i właśnie się dzieje" - mówi Macha. Dzięki temu wiemy że Paweł Macha chciał panią Ritę Serafin na stanowisku burmistrza, Manfreda Wronę na fotelu szefa rady z większością koalicyjną. Nie można było tak od razu mówić? Macha: ,,Ludzie uwierzyli ,że mogą coś zmienić i nie będą już bezkrytycznie wsłuchiwać się w duby smalone ,bez względu na to z czyich ust są serwowane. Głupota jest głupotą i będzie identyfikowana na bieżąco..." - Sam lepiej bym tego nie ujął. Dodam tylko że głównym źródłem głupoty jest pycha i samozachwyt. A pychę i samozachwyt znajdziemy np. w takim oto bełkocie: "Odwagi!Wielu ludzi przeczytało mój program wyborczy i ciągle mimo "przegranej" mam nadzieję ,że będzie drogowskazem dla przyszłej kadencji". A nie przyszło Ci do głowy że właśnie dlatego przegrałeś wybory? Nie? To szkoda.

o! pisze...

A pewnie,żę jego kandydatura coś zmieniła,po pierwsze była druga tura wyborów,a po drugie ,gadacie o tym facecie bez przerwy,jeszcze chwila ,a otworze telegazetę i też będzie Macha.Nie obrażajcie ludzi,którzy na niego głosowali,może część poszła dla "jaj",ale nie wszyscy,przyznajcie,że jak na osobę nie związaną z samorządem miał dobry wynik.Narobił zamieszania i choćby dla tego myślę ,żę było warto.

Paweł Macha pisze...

@Vox: Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.Interpretujesz po swojemu ,ale do tego zdążyli tu wszyscy przywyknąć.Nie zwracałem uwagi ludzi na to, że program jest mój ,tylko na to, co w nim napisałem.Ciebie to jednak nie bardzo obchodzi,celem Twoich popisów grafomańskich jest atak na mnie.Głupota to zjawisko z którym trzeba walczyć ,a nie ludzie.W całej swojej naiwności mam nadzieję ,że i Ty jesteś reformowalny.

słowianin z krwi i kości pisze...

Oj Reformatorze i wybawicielu ludu pracującego naszej gminy! Dzięki składamy za ,,zbawienny - nic warty" program wyborczy, dzięki za to że pokazujesz jaki tak naprawdę jesteś. Skoro już swoje osiągnąłeś, to niewiele chciałeś. Trzeba było to ludziom wcześniej powiedzieć. Masz rację, głupota jest głupotą ...., i dobrze jest, że wyborca na tym się poznał i poszedłeś w odstawkę. Wielu głosujących na ciebie, już się tobą rozczarowało i prysło. Należę właśnie do takich osób. Powiem ci tak, twój zbawienny program wyborczy jest de facto bezdrożem.

Vox Populi pisze...

Widzę że dyskusja z Tobą mija się z celem. Uważasz się w swojej nieprawdopodobnej pysze za najmądrzejszego a porażkę w wyborach choćby nie wiem co i tak będziesz przedstawiał jako swoje zwycięstwo. Tak jak robi to upadający PiS. W wyborach wystartowałeś jako jeden z trzech i byłeś ostatni. Nie dostałeś się też do Rady Powiatu. Wystawiłeś 11 kandydatów na radnych z czego do rady wszedł jeden. Wrona wystawił sześciu i sześciu posiada mandat radnego. Przegrałeś wszystko co można było w tych wyborach przegrać. Wszelkie głosy krytyki uważasz jednak za grafomanię. Nie jesteś tego wart by ktoś z Tobą polemizował i sztucznie utrzymywał Ci pięciominutową popularność. Wracam do swoich zajęć bo szkoda czasu.. To był mój ostatni wpis. Żegnam.

wow! pisze...

Co wy tymi wszystkimi wpisami chcecie osiągnąć,powyżywiajcie się na kimś innym,a może wy się go boicie,bo nie rozumiem skąd te ataki,najlepszą obroną jest atak.Zarzucacie różne rzeczy,które można by było odnieść równie dobrze do jego kontrkandydatów. A w ogóle to nie jesteście lepsi,żenada,a ty Paweł,jedź już do pracy,odpocząć od tych baranów.

sonia pisze...

Prawda w oczy kole? Nieprawdaż?

pasenger pisze...

do vox populi.Uważasz się za vox populi będąc jednocześnie antypopulistą..Pieprzysz od rzeczy mając nas-czytelników za idiotów albo masz chłopie rozdwojenie jaźni.Twoja agresja jest niezdrowa.Musisz okropnie się bać,że aż tak szalejesz.Rzeczywiście lepiej będzie nie czytać więcej twojego bełkotu.Mam nadzieję,że dotrzymasz słowa

wow! pisze...

Jaka prawda,co wyście wszyscy poszaleli?Do Voxa albo Foxa, tyle krytyki,ile spadło na p.Macha,nie spowoduje,że będzie to po nim spływało,a jego ,jak to utrzymujesz,pięciominutową popularność,podtrzymujesz nieustannie,sam zobacz jak długo. Podpisz się,to zobaczymy jakie będą komentarze na twój temat i jak będziesz na nie reagował.

Bożena pisze...

Co to za jazgot? Vox Populi powiedział wam prawdę i zabolało? Przegraliście wszystko! Pasenger - przecież to właśnie twój wpis to jeden wielki bełkot. szkoda że Vox nie chce już pisać. Dowalał wam na każdym kroku!

Paweł Macha pisze...

Mimo wszystko, miło było Wam podgrzewać stołki.żegnaj Vox :sad:

passenger pisze...

do bożeny/vox populi - bo to to samo.Wsadźcie sobie te wykrzykniki w tyłki :smile:

Bożena pisze...

@passenger. Jakby ci to powiedzieć że jesteś nieokrzesanym prostakiem i cię nie obrazić??? Hmmm... Nie wiem czy istnieje taka możliwość.

passenger pisze...

Nieokrzesany prostak brzmi nieźle :smile:a a nawet zachęcająco..Czasami takie nieokrzesane prostaki potrafią nieżle nabroić.Możliwości jest wiele

Justyna pisze...

Wpis 8.12 "Justyna,godz.08.03 " Proszę nie podszywać się pod czyjeś imię.Czasem czytam i pisze komentarze..ale ten wpis nie jest mój,a wyraźnie widać,że ktoś pisze w moim imieniu WYPRASZAM SOBIE!Komuś brakuje cywilnej odwagi by podpisać się własnym imieniem...mam fajny pomysł na nicka dla ciebie jeśli ty masz z tym problem...możesz być np.ZERO!

WD40 pisze...

czytam te ostatnie komentarze i śmiać mi się chce z takich wpisów jak Vox Populi...ten człowiek ma naprawdę duży komplex..Panie Vox !!! już po wyborach już po wszystkim -uspokój się ..czyżby Paweł Macha aż tak mocno cię skompromitował że aż do teraz nie możesz tego przeżyć ??! już po...

Vox Populi pisze...

Przepraszam wszystkich za moje głupie i niezrównoważone wpisy i za to że mam kilka nicków i podszywam się za innych. :wassat:

Prześlij komentarz