środa, 24 listopada 2010

Spartanin wicemistrzem Polski

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

16 komentarzy:

m_b pisze...

Gratulacje dla Wojtka i p.Maćka !!!

TurboDymoMan pisze...

Jesteście dumną tego miasta! Ale Rita na to leje... Zagłosujcie na Cęcka... może on was wysłucha...

zadowolony pisze...

Wszystkim szczerze gratuluję!!!!!! Ale nie rozumiem dlaczego Cęcek ma ich wysłuchać, jeżeli ty się do niego modlisz to twoja sprawa. Ale nie zmuszaj innych. Rita na pewno też się cieszy. :smile: :smile: :smile:

TurboDymoMan pisze...

cieszy ale nie pomaga

Paweł Macha pisze...

Gratuluję

bobik pisze...

Gratulacje dla Wojtka, a Cichocki to i tak plach i lichy kozak... szkoda zresztą gadać... Pozdro i wielu sukcesów dalej... :wink: :wink: :smile:

juda pisze...

Gratulacje Dawid, Wojtek jesteście naszą dumą!!!

ola pisze...

Super!!!

Mareczek pisze...

Gratuluje!! :tongue:

hasan pisze...

Gratulacje panowie D

spartanin pisze...

gratulacje chłopaki takie są efekty ciężkiego treningu a co do bobika to wara od cichego to super kumpel i bardzo dobry zawodnik gdyby nie to że startował w wyższej kategorii to medal by był na 100 % a jak jesteś taki dobry że go krytykujesz to zapraszam na SPARTE podejrzewam że w walce na zasadach bjj wytrzymał byś góra minute :laughing:

RccL pisze...

Gratulacje Wowo oraz wszyscy spartanie :D

vana pisze...

bobik- Cichocki ma jaja, a Tobie raczej ich brak... Pozdrawiam wszystkich twardzieli ze SPARTY ;)

wisus pisze...

Oj Bobik, Bobik, lichy to Ty jesteś, lichy hejter z Ciebie, które próbuje się dowartościować, ale kiepsko Ci to wychodzi i robisz jedynie z siebie błazna, którego zżera do szpiku kości zazdrość. Pierw pomyśl, a potem w jaki kolwiek sposób się wypowiadaj hejterze. Odnośnie Cichego to zawodnik z przyszłością, który jeszcze wiele osiągnie.

hmmm pisze...

Do szanownego Bobika : Z Ciebie za to zajebisty kozak ;) Piszesz z anonima jak każdy mądry, a oczywiście imieniem i nazwiskiem się nie podpiszesz ;) Po prostu zazdrościsz. Tyle.

jones pisze...

Panowie i Panie, Bobik to zwykły internetowy wojownik, który jakoś musi sobie wyeliminować swoje kompleksy i swą chorą zazdrość spowodowaną tym, że pewnie nic w życiu nie osiągnął, więc robi to w ten sposób z racji iż ukrywa swoją twarz pod osłoną internetu. Zamknijmy oczy i uszy na głupotę takich prostaków jak on. Pozdrowienia dla chłopaków ze Sparty, w szczególności dla trenera Macieja oraz Wojtka i Cichego. Niech władzę miasta docenią działalność klubu!

Prześlij komentarz