środa, 15 września 2010

Znamy termin wyborów samorządowych

25 komentarzy:

Populi pisze...

Na burmistrza wyłącznie Pani Rita Serafin. Twarda, konsekwentna w działaniu a efekty jej pracy widać w każdej miejscowości gołym okiem. Po czterech latach zbierania doświadczeń kolejna kadencja powinna być jeszcze lepsza niż mijająca. To ona wyrzucana drzwiami wchodziła do Marszałka Województwa oknem tak długo aż wywalczyła remont drogi 425 na której wszyscy wieszali psy. Teraz malkontenci znów wieszają psy. Na drodze, na sposobie jej remontu i na szefowej samorządu. Niedawno było im nierówno a teraz chcieliby pod asfaltem wszystko łącznie ze stacją metra. Ale psy malkontentów do tego właśnie służą. Mają nawet specjalne rzepy do łatwiejszego zawieszania. Alleluja i do przodu Pani Burmistrz!!!

Malkontent pisze...

Pani burmistrz jest już drugą kadencję, a stan w którym znalazła się Kuźnia rzeczywiście widać gołym okiem.Jesteśmy na równi pochyłej i przyśpieszamy.

Obywatel pisze...

Moim zdaniem z w/w trójki to Witold Cęcek będzie najlepszym burmistrzem !

rita won pisze...

rita wio do domu, nie chcę takiej burmistrz.nic nie robi dla sportu.nawet w zimę turnieju na hali nie było, a w lato też nic prócz turnieju tenisa.

droga 435` pisze...

to jest droga wojewódzka g***o tu rita zrobila

... pisze...

szkoda.że przy okazji remontu nikt nie pomyślał o poszerzeniu drogi,choć o metr kosztem tych ogromnych chodników...dla rowerzystów będzie nadal niebezpiecznie :sad:

Paweł Macha pisze...

Chciałbym potwierdzić nieoficjalną informację o tym,że czynię starania o to aby wypełnić wszystkie formalne wymagania do tego aby rzucić rękawice szarej rzeczywistości.Pozdrawiam

aptekarz pisze...

Masz dosyć obecnych rządów? Weź RITAVON! Chcesz coś nowego zażyj WITOLDMINĘ C!!! Działa natychmiast! Przed jego zażyciem nie konsultuj się z żadnym lekarzem, ani farmaceutą :D

juda pisze...

Jestem za tym aby p. Rita przeszła na emeryturę, czas dać szansę młodym i prężnym, niech oni działają.Jestem za p. Macha. P. Cęcek też ma duże szanse w wyborach, ale p. Rita jest na pozycji przegranej. A więc do boju panie Macha...trzymamy kciuki i idziemy na wybory aby nie dać szansy innym w tych wyborach. :wink:

AYALA pisze...

PAWEŁ CO OFERUJESZ ,OPRÓCZ CHĘCI BYCIA BURMISTRZEM.

P.M pisze...

Do Ayala:Proponuję zmiany,mam nadzieję na lepsze.Program z którym idę do wyborów jest alternatywą do tego co widzisz przez okno.Jest to zbiór zadań do wykonania przez Samorząd w Kuźni Raciborskiej w ciągu kilku nadchodzących kadencji ze mną do Waszej dyspozycji lub bez.Będzie dostępny wkrótce w wersji elektronicznej i drukowanej.To jest propozycja dla wszystkich do przedyskutowania na spotkaniach ,które chcę zorganizować.Funkcja burmistrza naszego miasta i gminy to raczej wyrzeczenia niż nobilitacja w moim przypadku.Wierzę jednak że można coś z siebie dać i wyciągnąć te zdezelowaną i zaniedbaną łajbę na spokojniejsze wody po to aby o nią zadbać ,bo to Nasz dom a ja po prostu innego nie chcę(geograficznie :wink:)

Wojt pisze...

Do P.M.czy wystawi Pan także kandydatów do Rady ? Czy interesuje Pana tylko fotel burmistrza ?:)

P.M pisze...

Tak,poprosiłem kilka osób o współpracę i bardzo liczę na to,że razem zrobimy w Kuźni tę malutką rewolucję. Sam burmistrz nie jest w stanie rządzić.Układ który istnieje wymaga solidnej przeciw-wagi aby nie było powtórki z rozrywki :smile:

FRED pisze...

A MNIE NIE PASUJE ZADEN KANDYDAT Z TEJ TROJKI

tofik pisze...

to kandyduj FREDZIE! :D

mundek pisze...

Paweł popieram cię jak najbardziej moim zdaniem potrzeba człowieka z poza układów martwi mnie tylko to że Kuźnia podzieli się między kilku kandydatów i będziemy mieli żady np.p Wrony.wszyscy narzekają że ten to źle zrobił tamten coś innego spieprzył więc państwu już dziękujemy.Nie wchodźmy do tej samej rzeki dwa razy.Chciałem głosować na Cęcka bo moim zdaniem starał się lepiej od Rity też było dużo gatki że kombinują ale jeżeli mam możliwość postawić na kogoś nowego to tak zrobię nie będę się grzebał w starym gnoju.Paweł streszczając jak się sprzedaż to ci ręki nawet nie podam.Stawiam na ciebie i podpisuję się pod tym

P.M pisze...

dzięki Mundek,mam nadzieję że nic się ze mną nie stanie złego i będziemy sobie podawać ręce tak jak do tej pory ,chyba że będziesz dalej zapominał pospawać dla mnie pojemnik na węgiel :smile:

Myślący pisze...

Jak będziecie głosować na Pana Cęcka to będziecie mieli powrót z rozrywki. Poczytajcie Raport NIK na temat jego Burmistrzowania! http://www.scribd.com/full/29648034?access_key=key-1wkviqthnhlme1hwtnzk - ten adres wklepcie w przeglądarki. A tak na marginesie to gościu ma 61 lat i chce tylko dotrwać do wysokiej emerytury a nie poprawić wizerunek miasta. Chodzi tylko o kasę!

Myślący pisze...

A tak na marginesie to mnie nie zależy kto będzie Burmistrzem! Pan Paweł i Pani Rita są dobrymi kandydatami i będę bacznie obserwował ich poczynania.

Wojt pisze...

To nie raport NIK tylko jakaœ gazetka ;/ i brudna kampania ,ju¿ się zaczyna ,szkoda ...

a.n pisze...

do POPULI!Chyba cie straszy ze Rita znów wygra!!!!!!!!!

Myœl¹cy pisze...

To nie jakaœ gazetka tylko opublikowany RAPORT NIK-u o przekrętach Cęcka! Wójcie - otwórz oczy i przeczytaj sobie co Kontrola wykaza³a! Lewe faktury, niew³aœciwie prowadzone przetargi, decydowanie za Radę Miejsk¹ to wed³ug ciebie ma³e sprawy? TO MUSI WYJŚĆ NA JAW ¯EBY KA¯DY MÓG£ WIEDZIEĆ CO GOŚCIU POWYCZYNIA£.

Wojt pisze...

Do Myœl¹cy : gdzie Ty ch³opie widzisz w moim nicku "ó" ?? Poza tym nie rób ze mnie g³upca ,bo wklejaj¹c ten link, otwiera się archiwum GAZETY "TYTA",a nie raport NIK! Od czasu kiedy ogl¹da³em serial "Ranczo" to nie wierze ju¿ w te "gminne gazetki" ,wszystko zale¿y kto na kogo pisze ;)

Myslacy pisze...

Tylko zapomniałes że to był Raport na podstawie ktorego Cecek wylecial w polowie kadencji wiec to nie byle jaka gazetka. To Tyta ktora pokazala ludziom przekrety Cecka. Cecek wylecial w polowie kadencji jako jedyny w historii Kuzni Raciborskiej. Dlaczego wylecial bo budowal swoj majatek a nie gminny. I to wlasnie wydrukowala Tyta i za takie informacje mozna dziekowac prasie.

Emeryt pisze...

Cęcek stawia na młodzież... Bo młodzież nie zna jego przeszłości http://www.scribd.com/full/29648034?access_k ey=key-1wkviqthnhlme1hwtnzk :crying:

Prześlij komentarz