poniedziałek, 12 lipca 2010

Kuźnia nie przyjechała, Rudy zwyciężyły

10 komentarzy:

ja pisze...

3 miejsce na 3 drużyny startujące! brawo dla Siedlisk i ich podium:D

ks. proboszcz pisze...

zamilcz głupcze !!!

ja pisze...

wracaj na ambonę!

bbk pisze...

ja. ty ci..u naucz się liczyć ile drużyn było.

ks stal pisze...

nie bijcie się... dziewczyny

komentator pisze...

Ile ten pan wydał za wynajem gminnego boiska w Jankowicach i organizacje turnieju?To prywatna inicjatywa,czy uwłaszczenie folwarku.Rozumiem,że budżet nie dołoży do tego wiecu przedwyborczego.

mega pisze...

do komentatora: widać, że od dłuższego czasu masz odciski. Żółć cie juz zrzarła do samej kości. Prawda jest taka, że nawet nie zasługujesz, aby ją poznać. To jest syndrom, tego zza lasu. No cóż, będziesz cierpiał dalej i coraz mocniej. Myślę, że twój móżdżek to pojmuje???

komentator pisze...

To było tylko pytanie ,na które nie padła jak zwykle odpowiedź.Więc jednak folwark,to smutne.Nie ten jegomość ma kłopot z poczuciem przyzwoitości.Dlaczego nie był to puchar o mistrzostwo Gminy?

Henryk Machnik pisze...

To był turniej który odbywa się tradycyjnie od wielu lat. Tak to już jest, że na ogół tego typu imprezy mają swoich patronów. Od sołtysa do prezydenta. Ten akurat ma za patrona przewodniczącego. Dlaczego? Ponieważ nie wzgardził Jankowicami i pierwszym turniejem w 2004 roku kiedy to tamtejszy (czyli nasz) LKS był jeszcze w powijakach. Turniej organizuje dzierżawca terenu czyli wcześniej wzmiankowany klub. Deptanie boiska jest u nas bezpłatne. Gminny budżet nie ucierpiał. Uspokajając, pozdrawiam serdecznie.

komentator pisze...

Dzięki za wyjaśnienia.Narodziła się nowa świecka tradycja.Tak też dam na imię swojemu dziecku bo podoba mi się.

Prześlij komentarz